Share on Facebook

FRESH GREEN ADS©

FRESH GREEN ADS© yenilikçi ve yeşil bir medya ajansıdır. Çevre üzerinde minimum etkiye sahip, markalarınız için farkındalık ve etki yaratan sürdürülebilir bir medya portföyü sunuyoruz. FRESH GREEN ADS© 100% çevre dostudur ve sadece doğal materyal kullanır.

Neden Fresh Green Ads©?

Geleneksel reklam yöntemlerinde çevreyi oldukça olumsuz etkileyen kağıt, su ve mürekkep gibi materyaller kullanılır. FRESH GREEN ADS© çevreye kesinlikle zarar vermeyen çeşitli reklam yöntemlerine sahiptir. Portföyümüzde Crop Advertising, Sand Advertising, Sandprinter, Water Drop Advertising, Clean Advertising ve Rain Campaign gibi yöntemler göreceksiniz.

Nasıl çalışıyoruz?

FRESH GREEN ADS©’te dünyanın her yerinden reklam ajanslarıyla birlikte çalışıyoruz. Bunun yanında direkt olarak müşteri ile de çalışabiliyoruz. Yaratıcı ekibimiz etkileyici bir yeşil kampanya, dev bir yeşil logo veya interaktif yeşil çözümler geliştirebilir. Seçtiğiniz yeşil medya tekniğine bağlı olarak, hedef kitlenize ulaşmanız için detaylı bir plan yaparız. Yeşil kampanya belirlendikten sonra kampanyayı bir basın bülteni ile duyururuz.